Укр
Рус

Стаціонарний блендер TEFAL BL2C0130 - це потужність, зручність і комфорт використання для завжди якісних результатів. Завдяки якісним матеріалам, прилад прослужить вам протягом багатьох років. Придбавши цю модель, ви забезпечите себе і свою сім'ю смачними і корисними стравами.
Стаціонарний блендер Tefal BL2С0130 володіє достатньою потужністю, щоб оперативно подрібнювати овочі і фрукти, робити м'ясний фарш, готувати смузі і пюре. Потрібно подрібнити лід для освіжаючого коктейлю або подрібнені горішки для торта? Блендер впорається і з цим. Його ціна істотно нижче, ніж у кухонного комбайна, та й місця він займає менше.
Ще один плюс - легка півторалітрова пластикова чаша, якої вистачить, щоб приготувати страви на кілька людей.
Управління блендером максимально зручне і просте: виберіть оптимальну швидкість з урахуванням особливостей продуктів, а для кращої обробки твердих інгредієнтів використовуйте імпульсний режим.
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 450 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 1500 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Функції | колка льоду, імпульсний режим |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 1.5 л |
| Вага | 1.43 кг |
| Габарити | 18.1 x 37.9 x 17 см |
| Додаткові ємності | чаша подрібнювача |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | охолодження мотора Double Air Ventilating System |
| Режими роботи | режим смузи, режим лід |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 350 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00