Блок живлення ADLX65CCGE2A для ноутбука Lenovo Ideapad 3 15ALC6 4.0 х 1.7 65 Вт - фото 1
Блок живлення ADLX65CCGE2A для ноутбука Lenovo Ideapad 3 15ALC6 4.0 х 1.7 65 Вт - фото 2
Блок живлення ADLX65CCGE2A для ноутбука Lenovo Ideapad 3 15ALC6 4.0 х 1.7 65 Вт - фото 3
Блок живлення ADLX65CCGE2A для ноутбука Lenovo Ideapad 3 15ALC6 4.0 х 1.7 65 Вт
Код товару: AA_2145040
Акція
До кінця акції 140 днів
Про товар
Блок живлення Lenovo 20 V 3.25 A 65 W 4.0*1.7 (ADLX65CLGI2A) Блок живлення для ноутбуків Lenovo стане надійним, економним і надійним способом розв'язання проблем із заряджанням Вашого портативного комп'ютера, забезпечуючи йому тривалу, безперебійну й безпечну роботу. Якість компонентів: корпус зарядного пристрою зроблений із міцного пластику, а надійна зовнішня оболонка та внутрішня ізоляція кабелю живлення не дають йому перегинатися або переламуватися. Захист від перенапруги та перегрівання: надійні компоненти обмежують вхідну напругу та оберігають адаптер від перегрівання, надлишкового живлення, перенапруги та короткого замикання, що забезпечить Вам стабільну потужність і впевненість у роботі обладнання. Артикул ADLX65CCGE2A id ar-4197
Призначення: Для ноутбука
Характеристики
Бренд
Lenovo
Країна-виробник
Китай
Сумісний бренд
Lenovo
Тип роз'єму
4.0 x 1.7 мм
Вихідна напруга
20 В
Сила струму
3 А
Вихідна потужність
65 Вт