Укр
Рус








Код товару: AR_3005942
1000 Вт, CPU - 4+4pin, GPU - 4x 6+2pin, SATA - 6, Peripheral - 3, 1x135 мм, 85 x 150 x 150 мм
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 1000 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 83.3A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Інше | вентилятор із гідродинамічним підшипником, охолодження, низькошумний, ATX 3.0/3.1, PCIe 5.1 Ready, стабільна лінія +12 В |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SIP (Захист від стрибків струму і напруги), AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Підключення відеокарти | 4x 6+2pin |
| Підключення материнскої плати | 24+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 85 x 150 x 150 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 232 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00