Укр
Рус








Код товару: AR_3006015
Блок живлення GAMER STORM PF500X ATX2.52 сертифікований 80 PLUS 230V EU Bronze, Cybenetics 230V Bronze, Cybenetics 230V A, PPLP 230V Bronze, 120-міліметровий вентилятор з гідропідшипником тривалого терміну (40 тис.годин) служби, тайванські та японські конденсатори, роздільна стабілізація, гарантія 3 роки.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 500 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 41.6A |
| OutputСurrent +3,3V | 16A |
| OutputСurrent +5V | 16A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), OVP (захист від підвищенння напруги), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SIP (Захист від стрибків струму і напруги) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | 1x(6+2pin) |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 150 х 140 х 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 365 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00