Укр
Рус








Код товару: AR_3005954
DeepCool серії PF
Блоки живлення DeepCool серії PF забезпечують безпечне стабільне електроживлення із підтвердженою ефективністю стандарту 80 PLUS за доступною ціною.
До високих стандартів
Блоки живлення сертифіковані за стандартом 80 PLUS 230V EU, що засвідчує ефективність 85% під типовим 50-відсотковим навантаженням. Чим вища ефективність, тим менші втрати енергії, менші робочі температури і краща економія коштів.
Тихий вентилятор на гідравлічному підшипнику
120-міліметровий вентилятор оптимізований для продуктивної роботи з низьким рівнем шуму та оснащений рідинним підшипником, що знижує тертя та вібрацію та збільшує загальний термін служби.
Плоскі чорні кабелі
Фіксовані плоскі чорні кабелі непомітні і гнучкі, ними легко маніпулювати при укладанні проводів комп'ютера, і вони займають в системі менше місця.
Надійний захист
Захищено від потенційних ризиків та пошкоджень від перевантаження струмом, напругою та від короткого замикання.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 62A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 215 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00