Блок живлення для ноутбука Lenovo 65W 20V, 3.25A, 4.0/1.7, + 5V/1A/USB (LTA65W-USB / A40372) - фото 1
Блок живлення для ноутбука Lenovo 65W 20V, 3.25A, 4.0/1.7, + 5V/1A/USB (LTA65W-USB / A40372) - фото 2
Блок живлення для ноутбука Lenovo 65W 20V, 3.25A, 4.0/1.7, + 5V/1A/USB (LTA65W-USB / A40372) - фото 3
Блок живлення для ноутбука Lenovo 65W 20V, 3.25A, 4.0/1.7, + 5V/1A/USB (LTA65W-USB / A40372) - фото 4
Блок живлення для ноутбука Lenovo 65W 20V, 3.25A, 4.0/1.7, + 5V/1A/USB (LTA65W-USB / A40372)
Код товару: PH_2829308
Про товар
Пропонуємо до Вашої уваги Блок живлення для ноутбука Lenovo 65W 20V, 3.25A, 4.0/1.7, + 5V/1A/USB (LTA65W-USB / A40372) Гарантія: 12 міс.
Характеристики
Бренд
Lenovo
Сумісний бренд
Lenovo
Вихідна напруга
20 В
Сила струму
3.25 А
Вихідна потужність
65 Вт