Блок живлення для ноутбука PowerPlant для ноутбука Apple 220V, 14.85V 45W 3.05A MagSafe2 (AP45KMAG2) - фото 1
Блок живлення для ноутбука PowerPlant для ноутбука Apple 220V, 14.85V 45W 3.05A MagSafe2 (AP45KMAG2)
Код товару: PH_2832273
Про товар
Пропонуємо до Вашої уваги Блок живлення для ноутбука PowerPlant для ноутбука Apple 220V, 14.85V 45W 3.05A MagSafe2 (AP45KMAG2) Гарантія: 12 міс. Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Apple, тип роз'єму підключення до ноутбука - MagSafe 2, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 45 Вт
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Сумісний бренд
Apple
Вихідна напруга
14.85 В
Сила струму
3.05 А
Вихідна потужність
45 Вт