Блок живлення для ноутбука PowerPlant WM-AC65F5521 - фото 1
Блок живлення для ноутбука PowerPlant WM-AC65F5521 - фото 2
Блок живлення для ноутбука PowerPlant WM-AC65F5521
Код товару: LE_2220768
Про товар
Тип: Блок живлення для ноутбука
Підключення: мережа
Потужність, Вт: 65
Вихідна напруга, В: 19
Вихідний струм, А: 3,42
Роз'єм: 5,5x2,1
Сумісність: Acer
Розмір, мм: 75х75х30
Вага, г: 25
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Сумісний бренд
Acer
Тип роз'єму
5.5 x 2.1 мм
Вихідна напруга
19 В
Сила струму
3.42 А
Вихідна потужність
65 Вт