Блок живлення для ноутбуків Lenovo чорний Type-C 65 Вт 20V / 3.25A 15V / 3A 9V / 2A 5V / 2A (ADLX65YCC3A) - фото 1
Блок живлення для ноутбуків Lenovo чорний Type-C 65 Вт 20V / 3.25A 15V / 3A 9V / 2A 5V / 2A (ADLX65YCC3A)
Код товару: AA_2177752
Акція
До кінця акції 140 днів
Про товар
Блок живлення для ноутбуків Lenovo Black, Type-C, 65 Вт, 20V / 3.25A; 15V / 3A; 9V / 2A; 5V / 2A (ADLX65YCC3A) Артикул виробника: ADLX65YCC3A id mcrtr-190636
Призначення: Для ноутбука
Характеристики
Бренд
Lenovo
Країна-виробник
Китай
Сумісний бренд
Lenovo
Тип роз'єму
USB Type-C
Вихідна напруга
20 В
Сила струму
3.25 А
Вихідна потужність
65 Вт