Укр
Рус

Код товару: AR_3015591
Блок живлення застосовується як в охоронної сигналізації, так і в системах відеоспостереження в тому числі, для зовнішнього застосування. Робота блоку досить проста, він підключається до мережі живлення 220 В, на виході блоку, після трансформації з'являється напруга 12 В. Вхід ~ 176-245 В підключається клемами. Стандартний вихід блоку можна підключати до більшості сучасних пристроїв безпеки споживають напругу і струм в відповідно до технічних характеристик блоку живлення. Блок живлення виконаний в металевому корпусі, який передбачає можливість кріплення на стіну.
| Тип | клемний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 37 мм |
| Вхідна напруга | 176-245В |
| Глибина | 110 мм |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 78 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
503 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00