Блок живлення до ноутбуку ASUS 100W, роз'єм USB Type-C (A20-100P1A / A40387) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку ASUS 100W, роз'єм USB Type-C (A20-100P1A / A40387) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку ASUS 100W, роз'єм USB Type-C (A20-100P1A / A40387) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку ASUS 100W, роз'єм USB Type-C (A20-100P1A / A40387)
Код товару: AR_3001124
Про товар
Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - USB Type-C, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 100 Вт
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбукаUSB Type-C
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність100 Вт
Вихідна напруга12 В, 20 В, 15 В, 5 В
Вихідний струм (сила струму)2 А, 3 А, 5 А