Блок живлення до ноутбуку ASUS 150W 19.5V, 7.7A, 6.0/3.7 (pin inside) Slim-корпус (A17-150P1A / A40367) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку ASUS 150W 19.5V, 7.7A, 6.0/3.7 (pin inside) Slim-корпус (A17-150P1A / A40367) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку ASUS 150W 19.5V, 7.7A, 6.0/3.7 (pin inside) Slim-корпус (A17-150P1A / A40367) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку ASUS 150W 19.5V, 7.7A, 6.0/3.7 (pin inside) Slim-корпус (A17-150P1A / A40367)
Код товару: AR_3001109
Про товар
Може бути використаний замість 65-ти та 90 ватних блоків живлення.
Список альтернативних партномерів:
ADP-150CH B, A17-150P1A та інші.
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука6.0x3.7 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність150 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)7.7 А