Укр
Рус





Код товару: AR_3000832
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 2.5 x 0.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Висота | 35 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Глибина | 27 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 90-XB02OAPW00100Q 90-XB02OAPW00000Q 90-XB02OAPW00010Q 90-XB020APW00050Q 90-XB02OAPW00110Q AD6630 ADP-40PH AB EXA0901XH |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Eee PC 1016P, Eee PC 1215N, Eee PC 1201PN, Eee PC 1201NL, Eee PC 1201N, Eee PC 1201HA, Eee PC 1005HAB, Eee PC 1005HA-V, Eee PC 1005HA-P, Eee PC 1005HA-E, EEE PC 1001HGO, Eee PC 1225B, Eee PC 1202H, Eee PC 1201HAG, Eee PC 1025CE, Eee PC 1025C, Eee PC 1008HAG, Eee PC 1005PR, Eee PC 1005P, Eee PC 1005HE, Eee PC 1005HR, Eee PC 1005HAG, Eee PC 1225C, Eee PC 1101HA, Eee PC 1008HA, Eee PC 1106HA, Eee PC 1104HA, Eee PC 1001HA, Eee PC 1001P, Eee PC 1008P, Eee PC 1001PX, Eee PC 1015PED, Eee PC 1018P |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 87 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
631 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00