Блок живлення до ноутбуку Grand-X Dell (19.5V 4.62A 90W) 4.5x3.0mm (ACDL90W45) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Dell (19.5V 4.62A 90W) 4.5x3.0mm (ACDL90W45)
Код товару: AR_3000939
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Dell, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиDell
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.5 x 3.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність90 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)4,62 А