Укр
Рус

Код товару: AR_3000932
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1,58 А |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 493092-002, 496813-001, 534554-001, 535630-001, PPP018H , PPP018L, PA-1300-04HV, NSW23579, HP-A0301R3, NA374AA#ABA |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
947 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00