Блок живлення до ноутбуку Lenovo 95W 20V/4.75A, 15V/3A, 9V/3A, 5V/3A, USB Type-С (ADLX95YLC3A / A40378) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 95W 20V/4.75A, 15V/3A, 9V/3A, 5V/3A, USB Type-С (ADLX95YLC3A / A40378) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 95W 20V/4.75A, 15V/3A, 9V/3A, 5V/3A, USB Type-С (ADLX95YLC3A / A40378)
Код товару: AR_3001113
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбукаUSB Type-C
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга20 В, 15 В, 5 В, 9 В
Вихідний струм (сила струму)3 А, 4,75 А