Укр
Рус


Код товару: AR_3001181
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Aspire S7-391-6662, Aspire S7-391-6677, Aspire S7-391-6810, Aspire S7-391-6822, Aspire S7-391-6878, Aspire S7-391-73514G, Aspire S7-391-73514G12aws, Aspire S7-391-73514G25aws, Aspire S7-391-9411, Aspire S7-391-9427, Aspire S7-391-9492, Aspire S7-391-9604, Aspire S7-391-9839, Aspire S7-391-9886, Aspire S7-191, Aspire S7-191-53314g12ass, Aspire S7-191-6400, Aspire S7-191-6647, Aspire S7-191-6859, Aspire S7-191-73514g25ass, Aspire S7-391-53314G12aws, Aspire S7-391-6413, Aspire S7-391-6468, Aspire S7-391-6478 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
713 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00