Укр
Рус


Код товару: AR_3001206
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.7 x 1.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-36EH C, R33030 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | R2E, R2Hv, R2H, 900A, 1000H, 904HA, 901, 900SD, 900HD, 900HA, 1002HA, 1000XP, S101 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
568 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00