Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 36W, 12V 3A (4.7*1.7) (AS36A4717) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 36W, 12V 3A (4.7*1.7) (AS36A4717) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 36W, 12V 3A (4.7*1.7) (AS36A4717)
Код товару: AR_3001206
Про товар
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 12V 36W 3A (4.7*1.7) (AS36A4717) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з більшістю моделей ноутбуків ASUS, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 12V 36W 3A (4.7*1.7) (AS36A4717) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Він забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити блок живлення в сумці для ноутбука або рюкзаку.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.7 x 1.7 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність36 Вт
Вихідна напруга12 В
Вихідний струм (сила струму)3 А
Захиствід перевантажень по струму
Сумісні парт-номера блоків живленняADP-36EH C, R33030
Сумісність з моделями ноутбуківR2E, R2Hv, R2H, 900A, 1000H, 904HA, 901, 900SD, 900HD, 900HA, 1002HA, 1000XP, S101