Блок живлення до планшета PowerPlant ACER 220V 18W: 12V 1.5A (3.0*1.0) (AC18A3010) - фото 1
Блок живлення до планшета PowerPlant ACER 220V 18W: 12V 1.5A (3.0*1.0) (AC18A3010)
Код товару: AR_2997547
Про товар
Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення для планшета PowerPlant ACER 220V 18W: 12V 1.5A (3.0 * 1.0) має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.