Укр
Рус






Код товару: AR_3005981
Блок живлення 450W GAMEMAX (GP-450) - універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою — найкраща комбінація характеристик, продуктивності і якості в своєму класі за відмінною ціною. В елементній базі блоку живлення GameMax застосовані надійні і довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
Використання високоякісних компонентів дозволило досягти високих показників надійності і значних характеристик блоку живлення у всьому діапазоні допустимих навантажень.
Основні характеристики:
- Потужність 450 Вт
- Модульне підключення кабелів Немає
- Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 1
- Тип роз'єму підключення до материнської плати ATX 24pin
- Охолодження Вентилятор 140 мм
- Тип роз'єму підключення живлення процесора 1x4+4pin
- Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 1x6+2pin
- Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA 2 / 0 / 4
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 450 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Країна виробник | Китай |
| OutputCurrent +12V1 | 28A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Захист від | UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SCP (захист від короткого замикання) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | 1x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 150 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 044 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00