Укр
Рус







Код товару: AR_3005998
Блок живлення серії GameMax GM – якісне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод напруги живлення. Блок живлення оснащений кулером, який завдяки своєму розміру та меншій частоті обертання ефективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 400 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 11A |
| OutputСurrent +12V2 | 13A |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Розмір, мм | 160 × 150 × 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
939 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00