Укр
Рус





Код товару: AR_3005916
ATX, 650 Вт, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x 6+2pin, 1х16pin (Gen 5), SATA - 6, Peripheral - 3, +12V1 - 54.2A, 1x120 мм, 150 х 140 х 86 мм
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 650 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 54.2A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Підключення відеокарти | 4x 6+2pin, 1х16pin (Gen 5) |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 150 х 140 х 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 433 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00