Укр
Рус












Код товару: AR_3005896
ATX, 1000 Вт, 20+4 pin, CPU - 4pin, 8 pin, GPU - 4x6+2 pin, SATA - 12, Peripheral - 4, 1x120 мм, 182 х 150 х 86 мм
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 1000 Вт |
| Модульне підключення кабелів | є |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 182 |
| Захист від | OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SIP (Захист від стрибків струму і напруги), NLP, SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin, 8 pin |
| Розмір, мм | 182 х 150 х 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 305 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00