Укр
Рус




Код товару: AR_3005901
Блок живлення MSI MAG PCIE5 переповнений силою
Підкори поле битви
Серія MAG стоїть поруч із геймерами в гонитві за перемогами. Завдяки додаванню елементів військового дизайну в ці ігрові продукти вони стали символом міцності та довговічності.
Сумісний з ATX 3.0
Блок живлення має роз’єм, що сумісний із PCIe 5.0 і Intel PSDG (Керівницство з розробки блоків живлення) ATX 3.0. Цей блок живлення може витримати до 2-кратного короткочасного збільшенння загального живлення та 3-кратного короткочасного збільшеня живлення відеокарти.
Двоколірний 16-контактний розʼєм
Колір внутрішньої частини конектора 16-контактного PCle-кабелю змінено на жовтий щоб користувачі могли легко побачити, чи повністю кабель підключено до пристроїю. Крім того, двоколірний 16-контактний кабель Dual-color також отримав нагороду від Wecftech на виставці Computex 2023.
Нове покоління
Завдяки 16-контактному розʼєму живлення PCle цей блок живлення підходить для відеокарт NVIDIA GeForce RTX 40 сері. Він може вільно подавати до 600 Вт потужності на відеокарти, сумісні з PCle 5.0.
Сертифікат 80 PLUS GOLD
Енергоефективність вашого блоку живлення може безпосередньо не впливати на продуктивність вашої системи, але суттєво впливає на споживання енергії та тепловиділення. Сертифікація 80 PLUS GOLD гарантує зниження енергоспоживання та нижчі робочі температури завдяки вищій енергоефективності.
Компактні розміри
Завдяки меншим розмірам, ніж типові блоки живлення на ринку, цей блок живлення полегшує організацію кабелів у корпусі комп'ютера.
Тільки те, що необхідно
Повністю модульна конструкція блоку живлення означає, що можна використовувати лише роз’єми та кабелі, що необхідні для збірки, що значно зменшує безлад із кабелями та спрощує збірку системи в цілому.
Естетика та зручність
Усі кабелі, що постачаються з цим блоком живлення плоскі та чорного кольору. Завдяки плоским кабелям вся система матиме більш акуратний вигляд та менше перешкоджатиме потоку повітря. Використовуйте тільки необхідні кабелі, а решту зберігайте в сумці для кабелів, що також входить у комплект.
Гідродинамічний підшипник
Вентилятор цього блоку живлення має гідродинамічний підшипник, щоб збільшити термін служби вентилятора, зберігаючи низький рівень шуму.
Перетворення DC на DC та випрямлення на основі діодного мосту
Топологія перетворення постійного струму в постійний поєднуються з повним мостовим випрямленням для досягнення вищої енергоефективності, стабільної вихідної напруги та швидкого регулювання напруги для різних сценаріїв використання. Таким чином, забезпечується стабільність роботи блоку живлення.
Одна лінія живлення 12 В
Блок живленя з однією лінією 12 В може належним чином забезпечити потрібну потужність для всіх компонентів системи. Цей блок живлення має 5 роз'ємів для живлення ЦП та відеокарт.
Стандарти захисту
Щоб гарантувати, що вся система може працювати безпечно та стабільно в будь-який час, джерело живлення постачається з рядом захисних механізмів.
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 62A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Підключення відеокарти | 3x6+2pin, 1x16pin (12VHPWR) |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 661 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00