Блок живлення PowerPlant для ноутбука Lenovo 220V, 20V 45W 2.25A, 3.0х1.1мм (IB45H3011) - фото 1
Блок живлення PowerPlant для ноутбука Lenovo 220V, 20V 45W 2.25A, 3.0х1.1мм (IB45H3011)
Код товару: TP_1824494
Про товар
Блок живлення для ноутбуків IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (3.0*1.1) – якісний та надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага та невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його у сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної та вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та надійність від загорянь.Сумісні партномери:Lenovo ADLX45DLC3AПідходить до моделей:Lenovo Chromebook N21
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-9%