Укр
Рус







Код товару: AR_3006017
Vinga 750W (VPS-750G) - це досить потужний, компактний модульний блок живлення для комп'ютерів. Завдяки конструкційним особливостям він легко вміщається навіть у корпусах зовсім невеликого розміру. Секрет полягає в тому, що кабелі не входять вмонтовані намертво в сам БЖ, тому в разі необхідності ви можете швидко і легко від'єднати.
Пристрій оснащений цілими 4 гніздами для відводу лінії додаткового живлення відеокарт, а також роз'ємами Peripheral, FDD і SATA загальним числом 16 штук.
Клас енергоефективності 80 PLUS Gold, якою володіє дана модель, є дуже високим. Він гарантує, що прилад в ході роботи буде втрачати всього 10 - 13% енергії. Таким чином, блок дозволяє вам економити гроші на електриці, при цьому сам не перегріваючись надмірно, що дозволяє його деталям служити довше, ніж це могло б бути при більш високих втратах енергії. Крім того, нагрів деталей постійно гаситься роботою кулера діаметром 12 см, який крізь спеціально передбачену вентиляційну перфорацію виводить нагріте повітря за межі корпусу блоку живлення.
Довжина дротів:
Довжина вказана від плати, довжина від самого БЖ буде приблизно на 10 см коротше.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| Захист від | OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), OLP (захист від перегрузок), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Підключення відеокарти | 2x(6+2pin) |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 1x4 4pin |
| Розмір, мм | 140 х 150 х 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 856 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00