BMS контроллер DaLy LiFePO4 24V 8S 100A (DL8S-100A) - фото 1
BMS контроллер DaLy LiFePO4 24V 8S 100A (DL8S-100A)
Код товару: AR_3014008
Про товар
Кількість елементів для LiFePO4 - 8S, Струм розряду - 100 А
Кількість елементів для LiFePO48S
Країна виробникКитай
Номінальний струм розряду100 А