Бур Wurth SDSPLUS-Q-D10-L160 Red Line 10x160 мм (1668051016) - фото 1
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D10-L160 Red Line 10x160 мм (1668051016) - фото 2
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D10-L160 Red Line 10x160 мм (1668051016) - фото 3
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D10-L160 Red Line 10x160 мм (1668051016)
Код товару: MD_1357016
Про товар
Особливості:
  • діаметр 10 мм та загальна довжина 160 мм забезпечують ідеальні параметри для різноманітних завдань свердління;
  • чудовий вибір для точного та глибокого свердління в бетоні, цегли, піноблоку та газобетоні;
  • вибір професіоналів завдяки надійності та довговічності;
  • зробить роботу швидкою, точною та ефективною.
Характеристики
Бренд
Wurth
Країна-виробник
Китай
Загальна довжина
160 мм
Робоча довжина
92 мм
Діаметр
10 мм