Бур Wurth SDSPLUS-Q-D10-L450 Red Line 10x450 мм (1668051045) - фото 1
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D10-L450 Red Line 10x450 мм (1668051045) - фото 2
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D10-L450 Red Line 10x450 мм (1668051045) - фото 3
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D10-L450 Red Line 10x450 мм (1668051045)
Код товару: MD_1357020
Про товар
Особливості:
  • діаметр 10 мм та загальна довжина 450 мм забезпечують ідеальні параметри для різноманітних завдань свердління;
Загальна довжина
450 мм
Робоча довжина
390 мм
Діаметр
10 мм