Бур Wurth SDSPLUS-Q-D6-L160 Red Line 6х160 мм (1668050616}) - фото 1
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D6-L160 Red Line 6х160 мм (1668050616})
Код товару: MD_1357012
Про товар
Особливості:
  • діаметр 6 мм та загальна довжина 160 мм забезпечують ідеальні параметри для різноманітних завдань свердління;
Загальна довжина
160 мм
Робоча довжина
92 мм
Діаметр
6 мм