Укр
Рус



Код товару: AR_2998086
Оригінальний чохол для ноутбука. Захищає ваш пристрій від механічних пошкоджень та пилу. Чохол має опуклий дизайн і зносостійку, нековзну, брудовідштовхувальну поверхню, на якій не залишаються відбитки пальців і яку легко чистити.
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота основного відсіку | 412 мм |
| Глибина основного відсіку | 18 мм |
| Зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) | 42.1 x 29.7 x 1.8 см |
| Сумісність | ноутбуки з діагональю 15"-15.6" |
| Ширина основного відсіку | 297 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
587 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00