Укр
Рус




Код товару: AR_2997900
Рекомендований розмір ноутбуку - 14", Спосіб закриття - блискавка, Матеріал - поліестер
| Рекомендований розмір ноутбуку | 14" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Висота основного відсіку | 240 мм |
| Глибина основного відсіку | 20 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Ширина основного відсіку | 340 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
517 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00