Укр
Рус

Код товару: AR_2998095
Чохол Lenovo Urban Sleeve Case - це якісне рішення для зберігання, яке підійде будь-якому професіоналу, який любить стиль. Надійно зберігайте свій ноутбук, блок живлення, мишу та інші аксесуари у численних чохлах та відділеннях. Захистіть їх від непередбачених обставин за допомогою водостійкого поліестеру зовні та м'яких внутрішніх відділень. Захисна конструкція з гумовими бамперами на кожному куті захищає ноутбук від випадкових падінь.
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Додатково | відділення для аксесуарів |
| Колір | темно-сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота основного відсіку | 395 мм |
| Глибина основного відсіку | 28 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Ширина основного відсіку | 270 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 429 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00