Укр
Рус



Код товару: AR_2998075
Чохол-папка для ноутбука з діагоналлю 14". Такий чохол забезпечить додатковий захист ноутбука від подряпин і пошкоджень при зберіганні або транспортуванні в портфелі / рюкзаку / багажній сумці.
Закривається чохол накидним клапаном з липучками. На задній стінці чохла є 2 відкритих кишені для розміщення блоку живлення і кабелів живлення.
Виконано чохол з водостійкого і практичного в експлуатації нейлону. Жорсткість і захист вмісту додатково забезпечується внутрішньою підкладкою з пінного матеріалу.
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 35 x 27 x 2,5 см
Внутрішні розміри (ШхВхГ): 34 х 25,5 х 2 см
| Рекомендований розмір ноутбуку | 14" |
| Спосіб закриття | липучка |
| Матеріал | нейлон |
| Країна виробник | Китай |
| Висота основного відсіку | 270 мм |
| Глибина основного відсіку | 20 мм |
| Зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) | 350 х 270 х 25 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Ширина основного відсіку | 345 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
509 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00