Укр
Рус






Код товару: AR_2998318
"Захистіть ваш планшет з чохлом-книжкою Soft Edge TPU BeCover.
Цей чохол поєднує в собі стильний дизайн та надійний захист. Виготовлений з високоякісного TPU матеріалу, він забезпечує надійний захист від подряпин, пилу та ударів. Кріплення для Apple Pencil додає зручності у використанні та зберіганні вашого стилуса.
Особливості:
Високоякісний TPU матеріал для надійного захисту
Прозора задня панель для збереження оригінального вигляду планшета
Спеціальне кріплення для Apple Pencil
Захист від подряпин, пилу та ударів
Ергономічний дизайн для зручного використання
| Тип | чохол |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Сумісність з моделями | Apple iPad Air 13" M2/M3 2024 |
| Діагональ | 13 |
| Матеріал | поліуретан |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 280.6 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Особливості | протиударний |
| Спосіб закриття | магніт |
| Ширина | 214.9 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
739 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00