ДБЖ з правильною синусоїдою Ritar RTSW-600ND12 LCD, 12В, під зовнішній АКБ, Q4 (320x132x210) 4,2 кг (236x85x130) - фото 1
ДБЖ з правильною синусоїдою Ritar RTSW-600ND12 LCD, 12В, під зовнішній АКБ, Q4 (320x132x210) 4,2 кг (236x85x130)
Код товару: TP_1689116
Про товар
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою Ritar RTSW-600ND12 LCD - це пристрій, що забезпечує стабільне електроживлення ваших пристроїв. Розроблений для підключення зовнішнього акумулятора та забезпечує вихідну потужність 360 Вт, він забезпечує максимальний захист від раптових перебоїв в електромережі.
Основні характеристики:
• Номінальна потужність: 600VA/360Ват.
• Коефіцієнт потужності: 0,6
• Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
• Вхідна напруга: 220V: 175 ~ 275V AC
• Вихідна напруга: 220V: 220V AC ± 10%
• Вихідна напруга під час роботи від батареї: 220V AC ± 5%
• Час перемикання: 2 ≤ 6ms
• Струм заряду 5-7А
• Стабілізація (AVR): 3 ступеня (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
• Частота: 50Hz/60Hz
• Захист від короткого замикання: є
• Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
• Захист від повного розряду батареї: є
• USB інтерфейс: -
• RS-232 інтерфейс: є
• Захист ліній зв'язку: -
• Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є
• Тип індикації: LSD
• Зовнішня батарея: 12 В
• Ємність батареї, що рекомендується: 20 - 65 А/год!!!
• Кількість розеток Schuko: 1
• Тип корпусу: метал, колір чорний
• Робоча температура: 0 - 45°С
• Розмір пристрою (ДxШxВ), мм: 236x85x130
• Розмір упаковки (ДxШxВ), мм: 320x132x210
• Вага в упаковці: 4,06 кг
Характеристики
Бренд
Ritar
Форм-фактор
Стаціонарні
Форма вихідної напруги
Правильна (чиста) синусоїда
Особливості
Дисплей
Гарантія
12 місяців
Всі характеристики
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-9%