Душовий канал Maxiflow VEGA LUX 60 см решітка Дощ 4079.0Y050K.060.1 - фото 1
Душовий канал Maxiflow VEGA LUX 60 см решітка Дощ 4079.0Y050K.060.1 - фото 2
Душовий канал Maxiflow VEGA LUX 60 см решітка Дощ 4079.0Y050K.060.1 - фото 3
Душовий канал Maxiflow VEGA LUX 60 см решітка Дощ 4079.0Y050K.060.1 - фото 4
Душовий канал Maxiflow VEGA LUX 60 см решітка Дощ 4079.0Y050K.060.1 - фото 5
Душовий канал Maxiflow VEGA LUX 60 см решітка Дощ 4079.0Y050K.060.1 - фото 6
Душовий канал Maxiflow VEGA LUX 60 см решітка Дощ 4079.0Y050K.060.1
Код товару: SB_2445546
Про товар
Комплектація душового каналу:
  • Корпус з нержавіючої сталі марки AISI 304
  • поворотний сифон на 360°
  • Гідрозатвор
  • Сітка (поставляється в захисній п/е плівці)
Завдяки своїй решітці з нержавіючої сталі марки 304, він має якісний і стильний вигляд. Товщина решітки з нержавіючої сталі – 1 мм.
Усередині жолоба встановлений клапан, який запобігає попаданню каналізаційних запахів у приміщення.
Не рекомендується використовувати високощільні чистячі засоби протягом тривалого часу.
Серія VEGA LUX має малюнок решітка: "дощ".
Особливості душового трапа:
  • довжина лотка – 60см
  • висота – 67,9 мм
  • пропускна здатність – 32 л/хв
  • підключення до труби – 50 мм