Код товару: SB_2445496
  • Затвор (подвійний гідрозатвор)
  • Решітка (поставляється в захисній п/е плівці)
Декоративна решітка даної моделі виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304. Товщина стали 1 мм, вона витримує навантаження до 300 кг. На решітку нанесена захисна плівка ПЕ, знімати яку потрібно після проведення облицювальних робіт. Корпус лотка з фланцем, затвор і ніжки виготовлені з міцного поліпропілену. На фланець приклеєна блакитна герметизуюча стрічка для кращої гідроізоляції навколо самого виробу.
При установці душової лоток легко можна підлаштувати під рівень стяжки за рахунок регульованих по висоті ніжок (від 72 до 102 мм). Пропускна здатність виробу 32л/хв. Цього достатньо, щоб вода не залишалася на поверхні підлоги, а йшла в каналізацію. Лоток має горизонтальний вихід з підключенням на 50 трубу.
Характеристики лінійного трапа з горизонтальним фланцем:
Виробник: Maxiflow
Монтаж: На підлогу
Швидкість зливу: 32 літр/хв
Діаметр зливу: 50 мм
Матеріал сифона: Пластик
Гарантійний термін: 12 місяців
Колір: Хром
Регулювання висоти установки: від 72-102 мм
Вага: 1.7 кг
Товщина сталі решітки: 1мм