Душовий канал з горизонтальним фланцем Maxiflow VEGA LUX 360 40 см решітка Дощ 4078.0Y050K.040.1
Код товару: SB_2445515
Про товар
Комплектація душового каналу:
  • Корпус з нержавіючої сталі марки AISI 304
  • поворотний сифон на 360°
  • Гідрозатвор
  • Решітка (поставляється в захисній п/е плівці)
  • Додаткова рамка навколо решітки для витонченого дизайну
Душовий лоток серії VEGA LUX має горизонтальний вихід з підключенням на 50 трубу. Блокування запаху води – 36 мм. Пропускна здатність 32 л/хв гарантує швидке видалення великого обсягу води з поверхні плитки.
Завдяки своїй решітці з нержавіючої сталі марки 304, він має якісний та стильний вигляд. Товщина решітки із нержавіючої сталі – 1 мм.
Усередині жолоба встановлено затвор, який запобігає попаданню каналізаційних запахів у приміщення.
Не рекомендується використовувати високощільні засоби для чищення протягом тривалого часу.
Серія VEGA LUX має малюнок решітки: "дощ".
Особливості душового трапу:
  • довжина лотка - 40, 50, 60 см
  • висота – 67,9 мм
  • пропускна здатність – 32 л/хв
  • підключення до труби – 50 мм
Характеристики душового трапа "Дощ" 40 см:
  • Виробник: Maxiflow
  • Країна виробник: Туреччина
  • Монтаж: На підлогу
  • Тип сифона: гідро
  • Швидкість зливу: 32 літр/хв
  • Матеріал сифона: Пластик
  • Вага: 1,5 кг
  • Колір: Сірий
Характеристики
Бренд
Maxiflow
Монтаж
У підлогу
Випуск сифона
Горизонтальний
Вид затвора
Мокрий
Колір
Сірий
Всі характеристики
Продавець
Smart-buy
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-10%