Укр
Рус

Код товару: AR_3014243
KV - 660, Діаметр статора - 42 мм, Висота статора - 15 мм, Діаметр валу - 6 мм, Максимальна потужність - 2250 Вт
| KV | 660 |
| Діаметр статора | 42 мм |
| Висота статора | 15 мм |
| Діаметр валу | 6 мм |
| Максимальна потужність | 2250 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 210 г |
| Тип запчастини (квадрокоптери) | мотор |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 059 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00