Укр
Рус

Код товару: AR_3014228
KV - 290, Діаметр статора - 47 мм, Висота статора - 20 мм, Максимальна потужність - 3696 Вт
| KV | 290 |
| Діаметр статора | 47 мм |
| Висота статора | 20 мм |
| Максимальна потужність | 3696 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 324 г |
| Тип запчастини (квадрокоптери) | мотор |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 678 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00