Укр
Рус

Код товару: AR_3014235
Тип: Електродвигун безколекторний
Комплектація
| KV | 570 |
| Діаметр статора | 28 мм |
| Висота статора | 20 мм |
| Діаметр валу | 5 мм |
| Максимальна потужність | 1325 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 146 г |
| Кріплення двигуна | 19x25 мм |
| Тип запчастини (квадрокоптери) | мотор |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 408 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00