Укр
Рус

Код товару: AR_3016464
Електрочайник ARDESTO – стильний і функціональний пристрій, який є незамінним аксесуаром на кожній кухні. Із матовим корпусом із пластику та можливістю обертання на базі на 360° він не тільки приваблює дизайном, але і зручний під час користування. Об’єм моделі становить 1,7 л. Прихований нагрівальний елемент і світловий індикатор роботи забезпечують швидке та безпечне кип’ятіння. Завдяки Otter-контролеру чайник автоматично вимикається після закипання або за браку води, а знімний фільтр і продумана система зберігання кабелю додають зручності. Потужність 1 850–2 200 Вт – запорука швидкого приготування окропу.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води |
| Особливості | відсік для зберігання шнура |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23 х 21 х 17 см |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
912 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00