Укр
Рус

Код товару: AR_3016453
Потужний і зручний
Електричний чайник має потужність 1850-2200 Вт. Об'єм моделі становить 1,7 л, тож вдасться напоїти ароматним чаєм велику сім'ю або компанію друзів. Можливість обертання чайника на підставці на 360° обумовлює зручність використання незалежно від місця його встановлення. Прихований нагрівальний елемент забезпечує швидке нагрівання води та простоту очищення. Світловий індикатор роботи допоможе легко визначити стан пристрою. Також конструкцією передбачена знімна сітка фільтра та зручне зберігання кабелю.
Контролер Strix
Вбудований Strix-контролер відповідає за функцію автоматичного вимкнення в разі нестачі води та після закипання, що робить електрочайник безпечним у використанні.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага в упаковці | 1.1 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 22 х 21 х 18 см |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц, контролер STRIX |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 268 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00