Укр
Рус

Код товару: AR_3016462
Електричний чайник ARDESTO EKL-T31GB об’ємом 1,5 л стане надійним помічником у приготуванні гарячих напоїв. Потужність пристрою становить 1 350 Вт і гарантує швидке закипання води. Завдяки можливості 360° обертання на підставці використання зручне незалежно від розташування.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик, скло |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | відсік для зберігання шнура |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.1 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 27 х 18 х 18 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 28 х 19 х 19 см |
| Довжина кабелю | 0.6 м |
| Додаткові характеристики | практична відкидна кришка |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
628 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00