Укр
Рус

Код товару: AR_3016439
Електричний чайник ARDESTO EKL-T32S має корпус стриманого дизайну з нержавіючої сталі об’ємом 2.2 л. Потужності 1 500 Вт цілком достатньо, аби закип’ятити максимальний об’єм води за кілька хвилин. Нагрівальний елемент ізольовано, не контактує з водою. Передбачено світлову індикацію, автоматичне вимкнення після закипання та в разі браку води. У комплекті – підставка, що забезпечує обертання пристрою на 360°.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 2.2 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.7 кг |
| Вага в упаковці | 0.84 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 20 х 17 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 25 х 21 х 18 см |
| Довжина кабелю | 0.9 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
479 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00