Укр
Рус

Код товару: AR_3016434
Легке наповнення
Ви можете наповнювати його прямо з носика завдяки широкому передньому отвору.
Подвійне водяне вікно
Варіть саме те, що вам потрібно, завдяки маркуванню як для великих об'ємів, так і для окремих чашок.
Практична відкидна кришка
Інтуїтивно зрозуміле відкриття в один дотик для простих і зручних операцій.
Система швидкого кип'ятіння
За допомогою системи швидкого кип'ятіння вода закипить лише за 45 секунд (на 200 мл води).
Фільтр проти накипу
Знімний і миється, для великої чашки чаю в будь-який час.
4-стороння система захисту
Автоматичне вимкнення у разі досягнення температури, коли чайник порожній або знятий із підставки, а також забезпечується додаткова стійкість у разі нахилу до 15°.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці | 1.4 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.5 х 14.5 х 14.5 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 26 х 17.5 х 24 см |
| Довжина кабелю | 0.79 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 507 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00