Укр
Рус

Код товару: AR_3016435
Зробіть свій ранок яскравішим із абсолютно новою колекцією сніданків PurShine.
Вам сподобається цей простий у використанні та стильний чайник, який допоможе зробити ваш сніданок швидким і смачним.
Чайник із нержавіючої сталіВиготовлений із міцної та довговічної нержавіючої сталі як всередині, так і зовні, що робить його міцним і простим у чищенні.
Система швидкого кип'ятінняЗавдяки системі швидкого кип’ятіння вода закип’ятиться лише за 45 секунд*.
* на 200 мл води
Легка система наповненняШирокий передній отвір дозволяє легше наповнювати чайник безпосередньо з-під крана.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | відсік для зберігання шнура, світловий індикатор |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці | 1.65 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 22.4 х 15.3 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24.3 х 17.3 х 14 см |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц, швидке кип'ятіння 200 мл за 45 секунд |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 198 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00