Укр
Рус

Код товару: AR_3016505
Універсальний за дизайном
Електрочайник DELFA 3402 X - це прилад сучасного зразка, який має оптимальний дизайн для впровадження в будь-який сучасний інтер'єр. Корпус з сталі і, водночас, красивий, а ергономіка його деталей дозволяє з комфортом використовувати техніку, підігріваючи порцію кип’ятка для виготовлення чаю або кави. Антикорозійні властивості надають металу особливої міцності. А фактура цього шару робить чайник надзвичайно вишуканим і стильним.
Підставка з поворотом на 360 градусів
Цей електричний чайник базується на вставці поворотного типу, яка дозволяє вам обертати резервуар з водою навколо власної осі. До глека не підведені дроти, тому він не має обмежень для розміщення. Незаперечним привілеєм цього концепту став прихований нагрівальний елемент, який отримує їжу від круглої основи і не торкається води безпосередньо. Він швидко нагріває всю рідину всередині, не змушуючи вас довго чекати, поки буде готова порція гарячої води.
Оптимальний об’ єм резервуара
Ця модель має глек класичної місткості - 1700 мл. Такий об'єм став золотим стандартом, тому що навіть при повній наповненості чайник легко піднімати однією рукою. Якщо дитина захоче, навіть вона зможе справитися з таким пристроєм, акуратно взаємодіяти з нею.
Світловий індикатор нагрівання
На нижній частині корпусу розміщена світлодіодна лампа, яка служить індикатором нагрівання. У той час як горить, температура води зростає, вказуючи на швидке кипіння. Як тільки індикатор погас, кип'яток готовий до споживання.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.78 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 х 20 х 16 см |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
449 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00