Укр
Рус

Код товару: AR_3016377
Чайник Mi Electric Kettle 2 за кілька хвилин закип'ятить воду для вашого гарячого напою. Двошарова конструкція чайника забезпечує покращену теплоізоляцію. Багатоступінчастий захист гарантує правильну та безпечну експлуатацію приладу. Завдяки збільшеному об'єму 1,7 літра чайник за один цикл закип'ятить воду для великої компанії.
При потужності 1800 Вт чайник кип'ятить 1.7 л води всього за 5.5 хвилин. А це в середньому на 2 хвилини швидше, ніж кип'ятить воду чайник потужністю 1500 Вт. Більше не потрібно чекати, Mi Electric Kettle 2 допоможе швидко влаштувати чаювання для всієї родини або кава-брейк для невеликого офісу.
Завдяки широкій відкритій ручці користуватися чайником стало набагато простіше. Тепер легше тримати чайник на вазі під час доливання води або ставити його на базу для закипання. Ручка залишається холодною навіть після закипання води. Завдяки сучасному лаконічному дизайну чайник відмінно виглядає на будь-якій кухні.
База-основа виконана з алюмінію та має потовщену конструкцію для рівномірного розподілу тепла і для більш швидкого закипання води.
Кришка з водозбірним кільцем збирає конденсат і перешкоджає його розбризкуванню при відкритті чайника. При натисканні на кнопку кришка відкривається на половину, щоб краплі, що зібралися на її поверхні, не розбризкалися і не обпекли вас. Для повного відкриття кришки потрібно натиснути кнопку ще раз.
4 рівня електробезпеки дозволяють уникнути поломок та неполадок у роботі Mi Electric Kettle 2 та продовжити термін його експлуатації. Чайник захищений від перегріву та автоматично вимикається після закипання. При увімкненні без води відбувається автоматичне вимкнення приладу. Захист від ураження електричним струмом при торканні та спеціальний запобіжник забезпечують безпечне користування приладом.
Внутрішня поверхня чайника, включаючи кришку, виготовлена з нержавіючої сталі 304 – безпечного для здоров'я матеріалу, що не виділяє запахів та не утворює сполук при контакті з водою. Цілісна поверхня без швів і спайок стійка до окислення та утворення іржі. Таку поверхню легше утримувати у чистоті, адже на ній практично не з'являються вапняні плями.
Двошарова конструкція чайника з проміжним ізоляційним прошарком покращує термоізоляцію приладу та допомагає довше зберегти воду гарячою. Разом з тим, при дотику до чайника ви не отримаєте опіків, навіть якщо він щойно скипів.
Чайник Electric Kettle 2 оснащений зручною ручкою, яка не нагрівається навіть після закипання води, її ергономічна форма забезпечує надійний хват, що дозволить вам швидко та безпечно приготувати гарячий напій. При натисканні кнопки відкривається кришка чайника, щоб було зручно залити в нього потрібну кількість води. База чайника має спеціальний відсік для акуратного зберігання кабелю. Індикація на корпусі дозволить з одного погляду визначити, чи працює прилад.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.5 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.2 х 22.7 х 15.8 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 31.2 х 25.7 х 20.8 см |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | КНР |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 988 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00